4channel USB 2.0 DVR Easycap Video Capture Adapter

- Sep 21, 2016-


Informacja o produkcie

Opis produktu
4channel USB 2.0 DVR Easycap USB2.0 wideo przechwytywanie Chiny dostawców producentów fabryk fabryka karta z sterowniki dla windows 7

Jest to jeden nowy, świetny produkt, Easycap USB, który może przechwytywać wideo w i nagrywać na komputerze.

Co to jest łatwy? Prosty sposób, aby nagrać wideo i creat filmów!

Sellings najlepsze pokrycie zabezpieczeń pól i elektronika komputera! Urządzenia poza swój wizerunek

Przechwytywanie wideo z urządzeń analogowych
Z video grabber EasyCap USB można uchwycić wysokiej jakości plików audio i wideo bezpośrednio z urządzenia analogowe i przenieść je do komputera za pomocą kabla USB. Można następnie zapisywać je w formatach cyfrowych na łatwe przeglądanie, udostępnianie i przesyłanie do Internetu lub skopiować je na DVD. Don #39; t niech swoje przestarzałe filmy pójść na marne, kiedy można udostępnić, przechowywać i edytować je na swoim komputerze!

Zapis DVD +/-R/RW, DVD +/-VR i DVD wideo
Najwyższej wydajności renderowania i czasie rzeczywistym oznacza mniej czasu na czekaniu, a więcej czasu na tworzenie.

Z tego pakietu można kopiować, edytować, tworzyć i renderować pliki wideo i następnie nagrać na DVD i więcej.

Zawiera profesjonalne oprogramowanie do edycji wideo
Profesjonalne oprogramowanie ów przyjechał w ten pakiet do edycji wideo zapewnia proste, zaawansowane środki do edycji plików wideo. To również sprawia, że Edycja filmów jak zabawa strzelanie je. Nowe oprogramowanie pomaga początkującym użytkownikom dodać Polski wobec ich fragmenty filmów w kilka sekund. Podziel się gotowe projekty na DVD, sieci i na urządzeniach mobilnych.

Funkcje
EasyCAP USB karty przechwytywania wideo może przechwytywać plik audio bezpośrednio przez interfejs USB 2.0 bez karty dźwiękowej i wideo wysokiej jakości. Instalacja jest bardzo prosta i zasilania zewnętrznego jest niepotrzebne. Rozwiązanie dla laptopów i komputerów stacjonarnych, możemy mieć zamknięte profesjonalnego oprogramowania do edycji wideo które dla Was udostępniamy najlepsze edycji funkcji. Video studio jest edycji wideo oprogramowanie, które sprawia, że Edycja filmów jak zabawa strzelając do nich. Pozycja ta będzie pracować z dowolnego źródła wideo, w tym: DVB-T, kamery MINI-8, HI-8 aparat, kamera VHS-C, MINI-DV aparat fotograficzny, odtwarzacz VHS, kamery DVD, DVD, VCR, Strona główna kamera, kamera CCD, tuner TV, PSP itp. Wszelkie urządzenia, który używa czerwony + biały + kable Yellow RCA będzie działać także wszelkie urządzenia, które wykorzystuje kabel 5-Pin S-Video (lub potrzebujesz tylko jeden adapter do podłączenia). Udostępnianie gotowych projektów na DVD, taśmy, sieci web i urządzeń mobilnych. Szybkie renderowanie i wydajności w czasie rzeczywistym oznacza mniej czasu na czekaniu, a więcej czasu na tworzenie. Można utworzyć wiele efektów specjalnych i klip wideo akta... itp.
amp; #61443;Skontaktuj się teraz


Para:USB 2.0 Grabber HD Video Capture Następny:Co to jest protokół przesyłania strumieniowego multimediów? i jaka jest różnica?