System IPTV System transmisji na żywo

- Nov 30, 2019-

Wraz z szybkim rozwojem globalnej ekonomii przemysł hotelowy zapewnił klientom wygodniejsze i wydajniejsze usługi w celu odzwierciedlenia międzynarodowych marek i zaspokojenia rosnących potrzeb klientów. Na podstawie treści dostarczonych przez sam hotel, międzynarodowe pomysły IT dotyczące budowy hoteli cyfrowych i pokoi szerokopasmowych oparte głównie na informatyzacji hoteli i łączności szerokopasmowej stały się konsensusem branży hotelarskiej. Hotelowy system IPTV może być umieszczony w pokojach gościnnych, lobby, klatkach schodowych, podłogach, salach konferencyjnych i innych wyświetlaczach LCD lub wyświetlaczach LCD TV. Oglądaj treści wideo i wideo na żądanie dostarczane przez hotel w dowolnym miejscu i czasie.


IPTV Solution Technologia MINE zapewnia różne enkodery iptv, w tym samodzielny enkoder h264 / h265 i wielokanałowe enkodery 1U / 3U montowane w szafie .


Zalety rozwiązania IPTV

1. Obsługuje cyfrowe sygnały transmisji na żywo, analogowe sygnały transmisji na żywo i sygnały transmisji na żywo IP.

2. Obsługa wielu formatów plików wideo, zdjęć, tekstu, dokumentów, muzyki i innych treści.

3. Wspiera integrację wielu interfejsów systemowych i zapewnia płynne wspólne debugowanie.

4, 24 godziny bez nadzoru, stabilna praca.

5. Obsługa wypychania aplikacji innych firm


System IPTV może pomóc hotelowi zaoszczędzić prawie trzy czwarte kosztów telewizji rocznie i wzbogacić informacje o komputerowym komputerze hotelowym, dzięki czemu goście mogą uzyskać bardziej pouczającą obsługę hotelu!


Para:Koder wideo lub karta przechwytywania wideo do transmisji na żywo? Następny:Zastosowanie enkodera 4K w nauczaniu chirurgicznym