Stopniowy rozwój przemysłu IPTV

- May 06, 2016-

Od rozwoju wymagań biznesowych i technologii rozwoju technologii IPTV ma kilka charakterystycznych cech.

Zintegrowane sterowanie platformy operacji jest lepsza. Na założeniu zawartości można rury mogą być kontrolowane, zintegrowane sterowanie platformy stopniowo mają zdolność separacji klasy; więcej z Twitter interakcji, treść aplikacji udostępnianie wideo i integracji technologii.

Po drugie, jako interakcji człowiek maszyna Portal EPG wsparcia Flash i HTML5 Web technologii renderowania tworzą krok po kroku elastyczny i obsługuje wiele aplikacji o wartości dodanej.

Trzy HD, 3D wideo stopniowo się zwiększa. Za pomocą nowego kodowania i dekodowania technologii, enkodery, sieci dostarczania zawartości (CDN) do dekodera wsparcie 720P, 1080I i Dolby 5.1, 7.1 audio, IPTV wideo, aby uzyskać wysokiej jakości audiowizualnej doświadczenie.

Czterech jest inteligentny CDN, popycha wsparcie dla HD Głoska bezdźwięczna płynący zdolności do wspierania integracji przedsiębiorstw.

Pięć jest specyfikacja interfejsu systemu między platformy bardziej do perfekcji. Sumie zintegrowanych platform nadawczych i platformy, radiofonii i telewizji platform i interfejsów między systemu przesyłowego jaśniej, interfejs EPG, w połączeniu z rozwiązaniem CDN, lepiej. Ponadto chmura technologii do budowy platformy i sieci IPTV i prowadzenia działalności gospodarczej zdolności i doświadczenia użytkownika.


Para:IPTV Business Development tryb Następny:Oglądaj rozwoju IPTV